Komfortowe busy z Niemiec do Krakowa

Jesteś zainteresowany dostaniem się za zachodnią granicę Polski w rozsądnej cenie? Chciałbyś podjąć pracę w Niemczech, albo masz tam rodzinę, którą chciałbyś odwiedzić? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z powyższych pytań, to nasze usługi na pewno Cię zainteresują. Nasze busy do Niemiec z Małopolski w tym z Krakowa odjeżdżają regularnie, więc na pewno więc będziemy Cię w stanie zabrać za zachodnią granicę do takiej miejscowości, na której Ci zależy. Dlaczego warto jechać właśnie z nami?

PoniedziałekWtorekCzwartekSobota
Tarnów11:0011:0011:0011:00
Bochnia12:0012:0012:0012:00
Kraków13:0013:0013:0013:00

Z pytaniami odnośnie innych miast zapraszamy do kontaktu telefonicznego (tel. 690 828 869)

Busy do Niemiec z Małopolski – podróżuj z nami!

Nasze busy Kraków – Niemcy kursujące na tej trasie mają wiele zalet i dlatego właśnie warto je wybrać. Przede wszystkim możesz liczyć na naszą pełną punktualność. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że najcenniejszym, co człowiek ma, jest czas. Twoja rodzina w Niemczech może poczekać, ale jeżeli jedziesz do pracy, każdy oczekuje, że zjawisz się w niej o umówionej godzinie. A my szanujemy Twój czas i Twoje zobowiązania. Oprócz tego możesz spodziewać się od nas także usługi door to door – podwieziemy Cię w to miejsce, na jakim Ci najbardziej zależy. 

Dodatkową zaletą, jaką mają nasze usługi transportowe jest wygoda i komfort podróżowania naszymi busami. Busy są w pełni sprawne i mają działającą klimatyzację, która w równym stopniu przyda się zarówno latem, gdy trzeba nieco ochłodzić wnętrze busa, jak i zimą, gdy trzeba je nieco rozgrzać. I nie zapominajmy także o bezpieczeństwie podróżowania z nami! Nasi kierowcy realizujący przejazdy do Niemiec Krakowa zawsze przestrzegają przepisów, a także zostali przeszkoleni z udzielania pierwszej pomocy każdemu, kto jej potrzebuje. 

Busy z Małopolski do Niemiec to niejedyna nasza oferta. Realizujemy także transport z innych polskich miast – sprawdź, jak kursują busy Warszawa Niemcy czy busy do Niemiec z Łodzi.

Sprawdź również nasze inne połączenia – oferujemy busy do Niemiec nie tylko z małopolskiego!

Call Now Button