Monachium przyciąga przede wszystkim swoją cudowną atmosferzą, gdzie równie ważna jest tradycja i nowoczesność, oraz otwarcie na świat. Ta stolica Bawarii jest metropolią gospodarczą i medialną swoją siłę finansową zawdzięcza bankowości i ubezpieczeniom oraz branży najnowszych technologii i motoryzacji.

Jako miasto nauki słynie z uniwersytetów, Akademi Sztuk Pięknych, Wyższej Szkole Muzyki i Teatru, Wyższa Szkoła Filmu i Telewizji i wiele innych szkół wyższych, akademii i instytutów naukowych sprawia, że miasto to jest ważnym ośrodkiem nauki. Od lat 90. Monachium jest kulturalną metropolia świata, zawdzięcza to głónie 42 teatrom z którego najbardziej znany to Teatr Narodowy i wielokrotnie nagradzany teatr Kammerspiele.

Dzięki różnorodnej ofercie kulturalnej Monachium szczyci się mianem kulturalnej metropolii o międzynarodowym znaczeniu. W mieście znajduje się nie mniej niż 42 teatry oraz zbiory sztuki oraz dynamiczne galerie. Muzeum Niemieckie, największe muzeum techniki na świecie, świętowało w 2003 roku swoje 100. urodziny. Trzy pinakoteki, Muzeum Brandhorst i będące w trakcie budowy Muzeum Sztuki Egipskiej łączą się w pobliżu Uniwersytetu w imponującą dzielnicę muzealną. Pierwszorzędne przedstawienia muzyczne można zobaczyć w Filharmonii w Gasteig, w Bawarskiej Operze Narodowej i Herkulessaal w Rezydencji w Monachium.

Dlaczego warto wybrać busy do Niemiec Monachium?

Nagła zmiana terminu wyjazdu? Większy bagaż do przewiezienia? To wszystko nie ma znaczenia, bo nasze przewozy z Monachium do Polski są maksymalnie dopasowane do Twoich potrzeb. W ten sposób zapomnisz o dodatkowych opłatach, a jednocześnie busy nie oznaczają rezygnacji z potrzebnych walizek. Zapewniamy Ci również ubezpieczenie NNW, aby przewozy na trasie Polska-Monachium kojarzyły Ci się z pewnością, a także z bezpieczeństwem. Ustal termin wyjazdu i cel wycieczki, a nasze busy z Polski do Monachium zapewnią Ci wygodną i szybką podróż oraz możliwość odkrywania nowych terenów!

Jedziesz do pracy, rodziny, a może chcesz zwiedzić kolejne miasta Niemiec? W takim razie nasze busy to dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! W końcu zyskasz wygodny środek transportu, a jednocześnie zobaczysz wiele ciekawych miejsc. Oprócz tego przewozy pozwolą Ci jeszcze lepiej poznać Bawarię, czyli jeden z najbarwniejszych landów tego kraju. Koniecznie wybierz się też na mecz lokalnej drużyny bądź po prostu odwiedź rodzinę. Nasze busy do Monachium są maksymalnie dostosowane do Twoich potrzeb, więc bez obaw dopasujesz swój przejazd do celu podróży!

Co wyróżnia nasze busy Polska-Monachium?

Wygodne siedzenia, doświadczeni kierowcy oraz punktualny przyjazd i odjazd – właśnie to sprawia, że organizowane przez nas busy z Polski do Monachium są tak niezawodne. Poza tym oferujemy Ci przejazdy door-to-door, więc nie musisz martwić się dodatkowymi przejazdami. Po prostu busy do Monachium z Polski i z powrotem to prawdziwy synonim komfortu. Dzięki temu w trakcie drogi możesz odpocząć, czytać książkę, oglądać film lub skupić się na widokach za oknem. W tym czasie nasi wyszkoleni kierowcy prowadzący busy do Niemiec do Monachium, bezpiecznie dowiozą Cię do celu!

Busy Polska-Monachium to niejedyna nasza oferta, gdyż kursujemywedług stałego rozkładu jazdy z różnych polskich miast. Sprawdź np. busy do Niemiec z Kielc czy busy do Niemiec z Lublina i wiele innych.

Sprawdź nasze inne połączenia – oferujemy nie tylko busy do Monachium!

Call Now Button