Frankfurt-miasto partnerskie Krakowa. Dla Twojej wygody BenyBus ma w swojej ofercie busy do Frankfurtu!

Frankfurt to inspirujące miasto zarówno dla biznesmenów jak i studentów. Współistnieją w słonecznym mieście pełnym zarówno drapaczy chmur jak i pięknych zabytków.
Frankfurt to jedna z licznych metropolii w Niemczech licząca aż 5 milionów mieszkańców. Często odwiedzane przez turystów głównie ze względu n a piękny widok oraz ciekawe muzea. Miasto to najbardziej słynie jednak z Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych, Książki oraz Instrumentów Muzycznych które odbywają się we Frankfurcie co roku.

Zabytkowe Budynki

To przepiękne miasto którego ratusz to kompleks dziewięciu budynków .
Jednak to nie jedyne atrakcje dla wielbicieli architektury znajduje się tam bowiem wiele innych gotyckich budynków ta jak:

Katedra Świętego Bartłomieja pochodząca z XIV wieku powstała w miejsce kaplicy z czasów Merowingów. W muzeum katedralnym pokazane sa  okazy ze skarbca katedralnego, jak i przedmioty znalezione w grobie dziewczynki z VII wieku.

Kolejnym zabytkiem który ma również wydźwięk polityczny jest Kościół Świętego Pawła który był siedzibą pierwszego demokratycznie wybranego parlamentu w 1849 roku.

Miasto zakupów

Frankfurt sprawdza się doskonale jako miejsce zakupów ze względu na znajdujące się tutaj pięciopiętrowe centrum handlowe MyZeil o ciekawej strukturze z elementem sklepionego szkła.

Jedna z najdroższych ulic handlowa prestiżowych marek, znanych na całym świecie jest Goethestrasse. Natomiast to ulica Kaiserstrasse jest najpiękniejszą uliczką pod względem architektonicznym mimo znajdujących się sklepów i butików.

W Frankfurcie odbywają się także tygodniowe targi oraz pchli targ, gdzie znaleźć można ciekawe antyki oraz osobliwe przedmioty.

Sprawdź nasze połączenia Polska – Niemcy, przewóz naszym busem gwarantuje Ci komfort i bezpieczeństwo.

Zadzwoń teraz i zarezerwuj miejsce! 690 828 869

Komfortowe busy do Frankfurtu z Polski

Potrzebny Ci transport do Frankfurtu? Cenisz sobie wysoką jakość w trakcie podróży? Zatem postaw na BenyBus. Tylko doświadczeni kierowcy prowadzą nasze busy do Frankfurtu i innych miast Niemiec, którzy doskonale znają trasę i są wypoczęci, kiedy wsiadają do pojazdu. Jeśli chodzi o pojazdy, to zawsze poddajemy je kontroli technicznej. Dzięki temu mamy pewność, że przewóz osób do Frankfurtu odbywa się w sposób bezpieczny i zgodny z oczekiwaniami pasażerów. Poznaj bliżej naszą ofertę i wypróbuj nasze busy Frankfurt Polska.

Podróż naszymi busami to zawsze gwarancja pełnej wygody. Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami, które zostały wyposażone w klimatyzację, ogrzewanie, spory bagażnik czy też w komfortowe siedzenia. Busy Frankfurt Polska zapewniają każdemu pasażerowi odpowiednią ilość przestrzeni pomiędzy fotelami. Nasze busy mieszczą taką ilość osób, aby cały przejazd odbywał się w sprawny sposób, dzięki czemu nie trzeba obawiać się dużej ilości przystanków po drodze. W dodatku nasze busy do Frankfurtu zapewniają zawsze miłą atmosferę podczas podróży, dzięki czemu znacznie szybciej mija czas. 

Tanie busy do Niemiec – do Frankfurtu

Kolejnym istotnym atutem dla naszych klientów jest nasz cennik. Zdecydowaliśmy się na to, aby dopasować go tak, żeby spełniał oczekiwania każdego. Dzięki temu nie musisz przepłacać i na pewno będzie Cię stać na to, żeby wybrać nasze busy Polska-Frankfurt. Wszystko to sprawia, że z naszych usług korzystają zarówno osoby, które jeżdżą regularnie do pracy do Niemiec, chcą odwiedzić rodzinę, jak i te, które po prostu udają się na urlop za granicę. Nasz cennik sprawia, że jakiekolwiek granice znikają i każdy może zdecydować się na transport do Frankfurtu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wyruszenia w podróż do Niemiec!

Sprawdź także nasze busy do Stuttgartu, a także busy do Niemiec z Lublina.

Drapacz chmur Main Tower

Przepiękny  56 piętrowy to drapacz chmur nad rzeką Main, stąd też nazwa budynku. Wieża z 5cioma  piętrami pod ziemią, oraz dwoma platformami dla zwiedzających.Jest to jedyny drapacz chmur z tarasem widokowym w Frankfurcie, oraz 4 najwyższy budynek w Niemczech.

Budynek wzniesiony między 1996 a 1999, przez banku Helaba. Znajdują się w nim główne biura banku, oraz lokalna telewizja Hessischer Rundfunk. Prognozy pogody filmowane są na szczycie budynku.

Main Tower sprawia wrażenie jakby składał się z dwóch połączonych struktur – wieży na kształt prostopadłościanu połączonego z wieżą o tradycyjnym kształcie walca pokrytą niebieskim szkłem.

Aby zobaczyć tę cudowną atrakcję, sprawdź nasze busy do Frankfurtu!

Miasto Kultury

Frankfurtunajbardziej ukochał sobie Muzea począwszy od tych poświęconych architekturze, sztuce, filmowi, poprzez archeologię i historię Żydów, po jedno z największych muzeów historii naturalnej w Niemczech.

Niemieckie Muzeum Architektury jest nie tylko budynkiem w którym znajdują się przedmioty związane z Architektórą ale przepięknymXVIII wiecznym budynkiem będącym okazem muzealnym samym w sobie.

Wnętrze budynku zaprojektowane było przez Oswalda Mathias Ungres w 1984 roku.

Warto odwiedzić także Muzeum Sztuki Nowoczesnej które składa się z 3 muzeów. Podziwiać można tutaj między innymi dzieła niemieckich ekspresjonistów, które otwarte są do interpretacji dla zwiedzających.

Palmiarnia

Ta Palmiarnia znajdująca  się w dzielnicy Westend-Süd jest największym tego typu obiektem w Niemczech. Prywatnie sfinansowanai ukończona w 1871. W trakcie wojny budynki zostały częściowo zniszczone, ale palmiarnię odbudowano i powiększono.

Rośliny zorganizowane są według regionów z których pochodzą, niektóre znajdują się na wolnym powietrzu, a pozostałe w sztucznie utrzymywanych tropikalnych mikroklimatach.

Miejski Las

Frankfurter Stadwald to 48 km obszar leśny w południowej części. Jest największym laswm znajdującym się wewnątrz miasta w całym kraju. Przez las przebiegają cztery szlaki „śladem natury” oraz kilka szlaków dla biegaczy oraz rowerzystów.

W Stadwald znajduje się 1600 ławek oraz 25 chatki, które zapewniają schronienie podczas deszczowej pogody.

W lesie znaleźć można także 9 stawków oraz ulubiona atrakcję dla dzieci aż 6 placów zabaw.

Sprawdź nasze inne połączenia – oferujemy nie tylko busy do Frankfurtu!

Call Now Button